01×14 – Casanova v šarlatové

Crimson Casanova

V tomto díle tým CBI vyšetřuje vraždu manželky jistého milionáře, Claire Wolcottovou, která byla nalezena zastřelená v posteli, evidentně krátce po té, co měla sex se svým milencem, místním holkařem Paulem Frickem. Paul se již léta živil uměním svádění žen, vyvinul spoustu vlastních pseudomentalistických technik, pomocí kterých balil místní paničky a přesvědčoval je, aby mu “dobrovolně” dávaly spousty peněz.

Přesto, že důkazy nasvědčovaly tomu, že manžel Claire věděl o její aférce, což mohl být jeho motiv, seznam podezřelých se značně rozšíří po té, co jsou k výslechu předvolány desítky podvedených žen, které Paul sbalil a využil. V závěru jde Cho v přestrojení a za Parickovi pomoci do Paulova rajónu, vyzkoušet některé z jeho balících technik, čímž vláká vraha do pasti – není to žádný z Paulových bývalých úlovků, ale někdo, kdo noc co noc sledoval jeho umění.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Solve : *
25 − 11 =